Stropní podhledy – velkoobchod

Jako jediní vyrábíme české omyvatelné stropní podhledy s ojedinělou technologií a prvotřídní kvalitou v Evropě.

Spolupráce

Montážní firmy

Jste montážní firma? Chcete zákazníkům nabídnout něco navíc?

Prodejny stavebnin a bytového vybavení

Máte kamennou prodejnu nebo e-shop? Rozšiřte svou nabídku o naše jedinečné produkty!

Řemeslníci

Jste samostatný řemeslník? Rozšiřte své portfolio služeb o prodej a montáž stropních podhledů!

Domů / VELKOOBCHOD

Máte zájem o spolupráci?

Stropní podhledy – velkoobchodní prodej

Prodáváte nebo montujete stropní podhledy? Díky velkému zájmu zákazníků o kvalitní české stropní kazety se na nás ve větším počtu obracejí stavebniny, e-shopy, koupelnová studia i drobní řemeslníci s poptávkou na dlouhodobou spolupráci. Proto v loňském roce vznikl pilotní projekt velkoobchodní spolupráce s prodejci a řemeslníky.

Máte zájem prodávat naše stropní podhledy? Zabýváte se rekonstrukcemi a chcete nabídnout zákazníkům kvalitní kazetový strop?

Kontaktujte nás přes Kontaktní formulář nebo telefonicky a získejte individuální velkoobchodní nabídku na spolupráci. Vybrané a osvědčené prodejce a řemeslníky budeme postupně zveřejňovat na našich webových stránkách. Z naší zkušenosti vybíráme modelové příklady pro dlouhodobou spolupráci s naší firmou:

 • stavebniny
 • stavební firma
 • koupelnové studio
 • e-shop
 • drobní řemeslníci (hodinový manžel)
 • malíři – natěrači

Stavebniny – e-shopy

Velkoobchodní prodejci a e-shopy nabízejí svým zákazníkům většinou polystyrenové stropní kazety, které jsou značně rozšířené. Zákazníci, kteří mají z dřívějška zkušenost, často hledají omyvatelnou variantu a poptávají poplastované stropní kazety. Jděte svým zákazníkům vstříc a nabídněte jim podhledy bez kompromisu. České omyvatelné plastové stropní podhledy budou dobrým rozšířením Vaší nabídky, které zákazníci ocení.

Koupelnová studia

Při rekonstrukci koupelny se klienti často obracejí na profesionály z oboru, kteří jim pomohou navrhnout novou koupelnu na klíč. Zejména při rekonstrukci koupelen ve starších domech často narazíte na problém nekvalitně provedeného stropu. 

Křivý povrch stropu, nekvalitní materiál, vysoké stropy a další drobnosti, které mohou rekonstrukci koupelny prodražit nad možnosti klienta. Nebo jen nechuť každé 3-4 roky malovat strop, když jsou stěny koupelny obloženy kvalitním obkladem. Toto vše jsou situace, kdy svým klientům můžete nabídnout kvalitní český omyvatelný kazetový strop do koupelny.

Stavební firmy, řemeslníci, hodinoví manželé

Kazetové stropní podhledy a jejich montáž je častou poptávkou klientů. Ať již z důvodu zkrášlení, zateplení nebo rekonstrukce bytů a domů. Mnoho klientů ale zná jen polystyrenové stropní kazety. Netuší ale mnohdy, že mohou dosáhnout všech těchto požadavků díky použití plastové stropní kazety. 

Vy jako profesionálové z oboru jistě oceníte a zákazníkům doporučíte plastový kazetový podhled z důvodů:

 • jednoduchost montáže na dřevěnou konstrukční lať
 • snadné zateplení – mezi konstrukční latě
 • jednoduchost údržby – plastové stropní kazety jsou omyvatelné (nemocnice, jídelny, výrobny)
 • možnost jednoduše zakrýt kabelové lišty a kanály vedené pod stropem
 • snadná montáž – bez nutnosti řešení nerovností stropu (jako u lepení na strop) = úspora času a financí

Malíři a natěrači

Máte zákazníka, který chce vymalovat chodbu nebo pokoj a na první pohled vidíte, že členitost a stav stropu bude znamenat spoustu práce? S nejistým výsledkem na konečný vzhled? 

Nabídněte zákazníkům na strop kazetový podhled s jednoduchou montáží v praktické omyvatelné plastové podobě. 

Pomocí ukončovacích plastových lišt vytvoříte krásnou rovnou hranu stropu. Pod podhledy skryjete nerovnost, špatný stav a členitost stropu. Následně malbou na svislé stěny docílíte perfektního vzhledu chodby nebo místnosti.

Stejně tak můžete vyřešit požadavky klienta na provedení omyvatelného povrchu stropu.

 

Výběr našich nejprodávanějších produktů z e-shopu