O nás

Jako jediní v Evropě vyrábíme omyvatelné stropní kazety. Ojedinělá technologie výroby zaručuje prvotřídní kvalitu.

Otevřeno 7 dní v týdnu.

Zajistíme montáž po celé České republice.

Co děláme?

Stropní podhledy

České, omyvatelné, nezničitelné. Více než 20 vzorů.

Pomocný materiál

Vše, co potřebujete k jednoduché instalaci stropních kazet.

Plastové jídelní podnosy

Podnosy do jídelen, škol a dalších provozů, které Vás napadnou.

Velkoobchod

Máte zájem o spolupráci? Chcete vědět více informací?

Domů / O nás

Vyrábíme již od roku 1992

Od roku 1992 vyrábíme a montujeme plastové stropní podhledy. Naším hlavním cílem je poskytnout zákazníkovi kvalitní a prověřené výrobky a zároveň nabídnout co nejlepší možnou cenu a veškerý servis.

Po 21 letech spolupráce s firmou Stavoplast – Hanák z Chropyně jsme v roce 2012 postavili novou výrobní halu u Benešova u Prahy a převzali celou výrobu v plném rozsahu a kvalitě. Máme 26 let zkušeností s montáží podhledů na jakýkoliv strop.

Potřebujete poradit, jak si objednat stropní podhledy, nebo více prodrobností k montáži? Stačí jenom prozvonit nonstop  na tel.: 606 373 423. Doufáme, že Vás naše nabídka a odhodlání oslovilo a stanete se našim spokojeným zákazníkem. Zasíláme i na Slovensko!

Jednotná cena dopravy: 190,- Kč vč. DPH na kompletní objednávku. doprava je zajištěna dopravci PPL a TOPTRANS. Platba na dobírku v hotovosti při předání zboží.

Pusťte si ilustrační video – s námi to zvládne každý!

Stropní podhledy Straka Stavoplast – výhody

9

Jednoduchá montáž

Přibíjení speciálním kladívkem na podkladový rošt z dřevěných latí zvládne opravdu každý!

9

Omyvatelnost

Naše podhledy jsou jako jediné omyvatelné. Stačí omýt pouze vodou se saponátem.

9

Nezničitelnost

Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu PVC. Způsob výroby plastického lisování dává stropním kazetám obdivuhodné mechanické vlastnosti, v interiéru doslova nezničitelné.

9

Jednoduchá údržba

Již žádné malování stropů! O podhledy se nemusíte starat, vydrží Vám mnoho let, neodlupují se a jednou za čas je stačí omýt.

let zkušeností

různých vzorů

České omyvatelné stropní kazety

Pro název stropní kazety se používá i výraz stropní podhledy nebo stropnice.

Jsou vyrobeny z houževnaté omyvatelné PVC fólie. Způsob výroby plastického listování dává stropním kazetám obdivuhodné mechanické vlastnosti, v interiéru doslova nezničitelné. Jsme jediní výrobci těchto omyvatelných podhledů v Evropě. Podhledy jsou určeny k vyrovnání, zateplení, dekoraci i snižování stropu. Podhledy jsou nenáročné na údržbu – stačí omýt vodou se saponátem.

Nekoupíte je v žádném supermarketu ani v obchodní síti. Od výrobce – přímo ke spotřebiteli. Jsme schopni méně než do 1 týdne vyřešit vaší objednávku.

Stropní kazety z plastu se mohou použít opravdu všude. Srovnáte do roviny a upravíte každý strop, ať je jakkoliv křivý a nevzhledný. Výsledný efekt vás doslova ohromí. Stropnice se dají se řezat a krátit do každého rozměru a celý systém je dodáván jako stavebnice na míru.

Montáž stropních podhledů se provádí vždy přibíjením speciálním kladívkem na podkladový rošt z dřevěných latí. Nezapomeňte si ke stropním kazetám vždy přiobjednat pomocný materiál.

Dodáváme stropní kazety, spárovací lišty, obvodové lišty, ozdobné knoflíky, dřevěné podkladové latě na rošt, kladívko na přibíjení stropních kazet včetně hřebíčků, LED světla.

Doporučení – objednejte si na zkoušku podhledy do malé místnosti, na té si vše osvojíte a pak zcela určitě budete pokračovat v obkládání i v dalších místnostech. Snadná montáž pro profesionála a lahůdka pro domácího kutila.

Stropní podhledy Straka Stavoplast – přednosti

9

Jednoduchá údržba

Stropní podhledy z plastu se mohou samozřejmě omývat vodou se saponátem.

9

Odolný materiál

Nevyrábíme z polystyrenu – ale z houževnatého plastu PVC-U jako plastová okna, omyvatelné a doslova nezničitelné.

9

Všestrannost

Patentovaný výrobek, materiál je zdravotně nezávadný – použití i do potravinářských provozů.

9

Český výrobek

Český výrobce a jako jediný v Evropě. Nakupujete přímo od výrobce.

9

Stropy navždy bez malování

Není potřeba malovat stropy. Stropní kazety stačí jednou za čas omýt.

9

Od výrobce přímo ke spotřebiteli

Nekoupíte je v žádném supermarketu (OBI, BAUHAUS) či v obchodní síti. Od výrobce – přímo ke spotřebiteli. Jsme schopni méně než do 1 týdne vyřešit vaší objednávku.

Často kladené otázky

Doporučení – objednejte si na zkoušku podhledy do malé místnosti, na té si vše osvojíte, a pak zcela určitě budete pokračovat v obkládání i v dalších místnostech. Snadná montáž pro profesionála a lahůdka pro domácího kutila.

1. Mohu plastové stropní podhledy použít i do koupelny?

Samozřejmě, stropní podhledy jsou plně omyvatelné, a proto jim vlhko ani voda nevadí.

2. Dá se s podhledy opravdu vyrovnat i hodně křivý strop?

Jistě, montáž na lehký dřevěný rošt umožňuje ideální srovnání každého stropu. Více v návodu na montáž.  Stropní kazety jsou lehké a nijak nezatěžují stávající strop. Můžete je montovat i na různě poničené, křivé stropy. Nevadí jim ani vyplavení vodou od nepozorných sousedů.

3. Mohu s podhledy stropy i snižovat?

Ano, nosný rošt můžeme namontovat v jakékoliv výšce, pro snížení se dají použít různé podložky, špalíky nebo delší závěsy – viz. foto v sekci reference. Stropní kazety se na rošt jednoduše přibíjí.

4. Mohu strop i zateplit?

Určitě. A je to snadné – mezi dřevěné latě roštu přesně nařežete polystyrén např. 20 mm silný. Odpadá tak lepení polystyrénu. Jestliže strop více snižujete, můžete použít i minerální vlnu, popřípadě akustickou. Stropní kazety se přibíjí přesně jedna vedle druhé a nevznikají žádné mezery.

5. Jak je to s osvětlením místnosti?

Lustr můžeme umístit mezi podhledy v místě, kde je ozdobný plastový knoflík, nebo doprostřed stropního podhledu. Kabel snadno protáhneme pod plastovými podhledy mezi roštem. Nebo zvolíte LED osvětlení z naší nabídky a my vám předem vyvrtáme přesné otvory ve stropních podhledech pro snadné vsunutí LED světel.

6. Jak se stropní podhledy montují, je to složité?

 Plastové stropní podhledy snadno přibíjíme speciálním kladívkem – přípravkem, který dodáváme s podhledy a hřebíčky. Plastové stropní kazety mají po obvodu výstupky, tzv. packy, za které se přibíjí na podkladový rošt. Jednotlivé plastové podhledy se do sebe zasouvají jako skládačka. Vše je vysvětleno na videu na našem webu.

7. Dají se podhledy krátit?

Samozřejmě, stropní podhledy můžete krátit čímkoliv – stříhat nůžkami, řezat jemnou pilkou na dřevo, na železo, nebo použít úhlovou brusku.

8. Jak je to s údržbou po letech?

Stropní kazety nevyžadují žádnou údržbu. Po letech je stačí otřít houbičkou nebo utěrkou z mikrovlákna namočenou do vody se saponátem.

9. Mají stropní kazety nějaké omezení – například tepelné?

Stropní kazety mohou snášet teplotu do 50°C. Nad klasickým otevřeným sporákem na uhlí či na dřevo tyto stropní podhledy nedoporučujeme. Avšak stačí na místo nad sporákem namontovat např. sádrokarton a dále pokračovat obkladem z plastových podhledů.

10. Mohu kazety namontovat na stávající sádrokarton?

Montáž na sádrokarton samozřejmě jde a je velice jednoduchá. Kazety je nutné opět přibít na dřevěné latě. Stačí lať opravdu slabá např.  30 –  40 mm šířky  x  10 – 20 mm tloušťky a po 50 cm je osadit na strop. Latě se jednoduše přišroubují přes sádrokarton do kovových nosných profilů. Po té se kazety přibijí na stávající latě speciálním kladívkem, které dodáváme s kazetami. Montáž na sádrokarton je snadná i z jednoho důvodu, sádrokarton je již rovný a odpadá tudíž vyrovnávání  a podkládání latí do roviny.