Rychlý nový strop

Domů / Stropní kazety / Rychlý nový strop

Článek z časopisu – Nové proměny bydlení – květen 2015

Rychlý nový strop – podhledy, které se nelepí, ale přibíjejí k latím

Jiří Straka – Stavoplast

Taky v bytě bojujete s popraskanými spárami na stropech a žádný tmel je nedokáže beze zbytku zacelit? Možná už jste v minulosti podnikali kroky k tomu, aby nedokonalosti stropní stěny nebyly vidět. Nalepili jste na ni polystyren. Jenže ten se časem odlupuje, protože stropy trpí větší či menší nerovností. Jiří Straka na Benešovsku zaznamenal před lety podobný typ problémů v takové míře, že ve spojení s Jaromírem Hanákem z Chropyně vytvořil a začal vyrábět stropní podhledy z plastu. „Oproti podhledům z polystyrenu nebo sádrokartonu se ke stropu nelepí, ale přibíjejí na dřevěné lišty,“ vysvětluje Jiří Straka. Vedle estetického vzhledu mají jeho nápadité podhledy několik předností: vyrábějí se v celé řadě vzorů i potisků, jejich instalace je velmi jednoduchá, jsou omyvatelné a jednoduše do nich může být zabudováno i LED osvětlení.
Více se o nich dozvíte na www.stropnipodhledy.cz

Doporučení – objednejte si na zkoušku podhledy do malé místnosti, na té si vše osvojíte a pak zcela určitě budete pokračovat v obkládání i v dalších místnostech. Snadná montáž pro profesionála a lahůdka pro domácího kutila.

Pro název stropní podhledy se používá i výraz stropní kazety nebo stropnice.

 Stropní podhledy z plastu se mohou použít opravdu všude. Dají se řezat a krátit do každého rozměru a celý systém je dodáván jako stavebnice na míru. Dodáváme stropní kazety, spárovací lišty, obvodové lišty, ozdobné knoflíky, dřevěné podkladové latě na rošt, kladívko na přibíjení stropních kazet včetně hřebíčků, LED světla.

Objednání a podrobné informace o sortimentu stropních kazet a návody na montáž naleznete na www.stropnipodhledy.cz

Další rady a tipy